Venedik’te yaşam yeniden başladı Yılda 365 gün Venedik tatili!

Venedik’te yaşam yeniden başladı
Yılda 365 gün Venedik tatili!

Venedik’te yaşam yeniden başladı

Yılda 365 gün Venedik tatili!

Tarihi dokusu, meşhur su kanalları ve mimari estetiğiyle Venedik, şimdi İstanbul’da. Benzersiz bir tarz ile hayata geçirilen Venezia’da, tatil tadında bir yaşam başladı. Farklı boyutlardaki daire seçenekleri, işinize uygun boyutlardaki ofisler, alışveriş merkezi, sosyal imkanlar ve daha fazlası Venezia’da.

Konut, ofis, alışveriş merkezi…

82 bin m²’lik arazi üzerine kurulu olan Venezia, 2000 özel konutun bulunduğu, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 25 bin m²’lik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor. Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar bulunuyor.

Karnaval havasında bir yaşam

Genişliği 8 m olan su kanalında, gondolla gezinti yapabilir, meydanda yer alan kafelerde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

 

Eviniz artık ulaşılmaz değil!

Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay

hattının yanı başındaki konumuyla, bol alternatifli rahat bir ulaşım sunuyor.

 

 İster gondolla ister metroyla…

İçindeki su yolları ve gondollarla tarihi yaşatan Venezia, hemen yanı başına yapılacak olan metro istasyonuyla kolay ulaşımı kapınıza getiriyor. Tramvay hattına yakınlığıyla benzersiz bir avantaja sahip olan proje, inşaatı hızla sürmekte olan Mecidiyeköy-Havalimanı metro hattının açılmasıyla ulaşıma yeni bir alternatif daha katacak.

Aktivite dolu renkli bir dünya

Venezia’da konut sahipleri, karnaval havası yaşatan aktivite imkanlarına sahipler. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi birçok ayrıcalığı bir arada yaşayabiliyorlar.

Başlı başına bir şehir!

İçinde yok yok! Yaşamak, eğlenmek, dinlenmek için burada her şey bir arada. Hayata renk katan birçok imkanı tek çatı altında sunan Venezia hayatınıza yeni bir soluk katacak.

kiptaş viaport venezia emlak gündemi emlak haberleri haber yeni projeler