Yeniköy Konakları 2. Etap Satışta

Emlak Konut güvencesiyle Yeni Yapı tarafından Eyüpsultan’da hayata geçirilen 164 konutluk Yeniköy Konakları İstanbul 2. etap satışa çıktı.

Lokasyon avantajının yanı sıra estetik mimarisi ve az katlı yapısıyla öne çıkan projede konut alıcılarına 3 bin 410 TL taksitle daire sahibi olma imkanı sunuluyor.

Lokasyon avantajının yanı sıra estetik mimarisi ve az katlı yapısıyla öne çıkan projede konut alıcılarına 3 bin 410 TL taksitle daire sahibi olma imkanı sunuluyor.

TARİHİ DOKUYA UYGUN

İstanbul’un tarihî dokusuna uygun projelendirilen Yeniköy Konakları İstanbul, Eyüpsultan - Alibeyköy Hasdal Kavşağı ile anayolların kesişim noktasında yükseliyor. 

AZ KATLI, GENİŞ BALKONLU AİLEYE UYGUN KONUTLAR

Az katlı ve geniş balkonlu daireleriyle ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde geliştirilen Yeniköy Konakları İstanbul’da büyük ilgi gören 1. Etabın ardından 2. Etapta yer alan 164 daire satışa çıktı. Emlak Konut GYO güvencesinde geliştirilen proje, 2 Metro hattı ile tramvay hattının ortasında konumlanıyor. Üniversitelerin, öğrenci kampüslerinin ve hastanelerin çevrelendiği bir bölgede yer alan Yeniköy Konakları İstanbul, özellikli konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

GENİŞ SOSYAL ALANLAR

Zengin sosyal donatı alanlarının yer aldığı projede ayrıca; yeşil alanlar, bitişiğindeki 8.500 metrekare içinde yer alan yürüyüş yolları, spor alanları ve parklar bulunuyor.

GENİŞ KONUT SEÇENEĞİ

Konut alıcıları tarafından yoğun talep gören projenin 1. Etabında 210 daire yer alırken 2. Etapta ise 164 konut bulunuyor. Aileler için geliştirilen geniş ve ferah dairelerin yer aldığı Yeniköy Konakları İstanbul’da 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks daire seçeneklerine yer veriliyor.

80 METREKAREDEN 252 METREKAREYE KADAR

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip projede daireler 80 metrekare ile 252 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Yüksek standartlarda donatı alanlarına sahip Yeniköy Konakları İstanbul’da alıcılara yeşillikler içinde stresten uzak ayrıcalıklı bir hayat sunuluyor.

YÜZDE 15 İNDİRİM, 0,98 ORANLI KREDİ İMKANI

Konut alıcılarına peşinde yüzde 15 indirim avantajının yanı sıra kredili alımlarda 120 ay yüzde 0.98 vade oranı uygulayan Yeni Yapı,  yatırımcılara alternatif ödeme seçenekleri sunuyor. 3 bin 410 lira taksitle daire sahibi olunabilen Yeniköy Konakları İstanbul’da ödemeyi 24 ay erteleme seçeneği de yer alıyor.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Ulaşım açısından da son derece avantajlı bir noktada yer alan Yeniköy Konakları İstanbul; Alibeyköy Metro durağı ve tramvay hattı ile daha da değer kazanıyor. Hasdal ve TEM Otoyolu’nun yanı başında, Eyüpsultan ile Göktürk’ün kesişim noktasında yükselen Yeniköy Konakları İstanbul’dan; inşa çalışmalarının devam ettiği Mahmutbey – Mecidiyeköy Metro hattı ile Alibeyköy – Eminönü tramvay hattının tamamlanmasıyla şehrin birçok noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Yeniköy Konakları İstanbul Levent ve Maslak’a 7 km, FSM Köprüsü’ne 10 km, Taksim’e 11 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 12 km mesafede bulunuyor.

EMLAK KONUT YENİ YAPI YENİKÖY KONAKLARI İSTANBUL