Yeni Yılın İlk Konut Kampanyaları

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşları satış bürolarına çekmek isteyen konut firmaları yeni yıla kampanyalarla başladı.

NEF'TEN YÜZDE 10 İNDİRİM

NEF'TEN YÜZDE 10 İNDİRİM

Son 3 yılda beş binin üzerinde konut teslimi gerçekleştiren NEF yeni yılı da yeni kampanya ile karşıladı. NEF'in şehir merkezinde yer alan 4 farklı projesinde yüzde 10 indirim fırsatına ek olarak; 120 aya varan vade için yüzde 0,98 kredi faiz avantajı sunuluyor. 

NEF'in Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve Nef Ortayaka projesinden ayda 2 bin 900 TL ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. 

ÖZYURTLAR'DAN YÜZDE 25 PEŞİNAT KAMPANYASI

ÖZYURTLAR'DAN YÜZDE 25 PEŞİNAT KAMPANYASI

Özyurtlar Holding, kendi imzasını taşıdığı tüm yeni projelerde yüzde 25 peşinat kampanyası başlattı. Kampanyanın geçerli olduğu projeler şu şekilde; 

NLogo İstanbul, 

Ncadde Hayat, 

NCaddeOttoman, 

Meydan Ardıçlı, 

Ödül İstanbul, 

NCadde Ateş Corner

ŞUA İNŞAAT'TA YÜZDE 10 İNDİRİME EK 48 AY VADELİ FAİZSİZ KREDİ

ŞUA İNŞAAT'TA YÜZDE 10 İNDİRİME EK 48 AY VADELİ FAİZSİZ KREDİ

Şua İnşaat tarafından İstanbul Fikirtepe’de hayata geçirilen Elite Concept projesinde tüm bloklar teslim edildi. Elite Concept projesinde yeni bir kampanya başlatan Şua İnşaat, yüzde 10 indirim ve 48 ay sıfır faiz fırsatına ek olarak proje sakinlerinin aidatlarını 2 sene boyunca şirket bünyesinde karşılıyor. 

DURU BEYTEPE'DEN EV ALANLAR ALPLERE GİDİYOR

DURU BEYTEPE'DEN EV ALANLAR ALPLERE GİDİYOR

Başkent Ankara'nın İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında hayata geçirilen Duru Beytepe projesinde yeni bir kampanya başladı. 2020'de teslim edilecek olan Duru Beytepe’den daire alanlar, Dünyanın kayak merkezi Alpler’de kayak yolculuğuna çıkıyor. Projede 484 daire yer alıyor.

KONUT KAMPANYALARI