Ünlü Sanatçı Bodrum'da 2,5 milyon Avro'luk Villa Satın Aldı

Ajda Pekkan, Pekkan, Bodrum’dan dört yıl önce 1,2 milyon euro’ya aldığı villasını sattı; Bodrum-Çamlıkköy’den 2,5 milyon euro’ya süper lüks villa aldı.

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan, Bodrum’dan dört yıl önce 1,2 milyon Avro’ya aldığı villasını sattı; Bodrum-Çamlıkköy’den 2,5 milyon Avro’ya süper lüks villa aldı.

Bir çok kişinin, şehir yaşamından hem uzak hem yakın olmak istediklerinde tercih ettikleri Bodrum, ünlü isimlerin de yerleşim tercihleri arasında ilk sırada. Günümüzde, şehir hayatının yoğunluğu ve stresinden uzakta yaşamak isteyen bir çok insan Bodrum'u mesken tutuyor. Bodrum'un tercih edilmesinde en önemli etkenler, Bodrum Merkez'in de istendiği zaman büyük şehri aratmaması, diğer tatil beldelerine ve büyük şehir İzmir'e yakınlığı ve hava limanı dolayısıyla hızla İstanbul, Ankara'ya da uçulabiliyor olması... Son yıllarda bu tip tercihlerin yoğunlaşması dolayısıyla, büyük şehirlerden Bodrum'a her gün çokça uçuş yapılıyor.

Bu bağlamda, ünlülerin de neredeyse tamamı Bodrum'da da bir konuta sahip. İşte o ünlülerden birisi olan Ajda Pekkan'ın daha önceki villasını satarak yeni satın aldığı villanın özellikleri ise şöyle: Yeni villa Bodrum şehir merkezinden 20 kilometre uzaklıkta ve çam ağaçlarıyla çevrili. 1300 metrekare. 6 odası, 2 salonu, havuzu ve spa’sı var.

ajda pekkan villa bodrum emlak gündemi emlak haberleri emlak magazin