Tüfekçikonak Mahallesinin Meydanı Yenilendi...

Proje hakkında teknik bilgiler de veren Başkan Taban," Burada 270 m2 alanda yaklaşık 50 m2’sinde yeşil alan uygulaması ve kalan kısmında da sert zemin uygulaması yapıldı."

İnegöl Belediyesi, kırsal mahallelerde sürdürdüğü hizmet seferberliği kapsamında Tüfekçikonak Mahallesinin meydanını yeniledi. 270 m2’lik alanda hayata geçirilen meydan, mahallenin doğal dokusu bozulmadan yenilenmesini sağladı.

 Belediye Başkanı Alper Taban, “Bugün Tüfekçikonak Mahallemizdeyiz. Harika bir mekan içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Maden mahallemizdeydik, dün Mesudiye mahallemizde, Yeni mahallede, Hamidiye mahallemizdeki çalışmaları kamuoyu ile paylaşmıştık. Bugün de burada yapılan meydan düzenlemesini yerinde görelim, vatandaşlarımız memnun kalmışlar mı, görüş ve fikirlerini alalım istedik” dedi.

 Köyden dönüşen mahallelerin modern meydanlara kavuşturulduğu projeler kapsamında, Tüfekçikonak Mahallesinin meydanı da yenilendi.

Kırsal mahallelerdeki yatırım seferberliği ediyor.

emlak gündemi emlak haberleri kentsel dönüşüm belediye haberleri emlak güncel haberler güncel haberler inegöl yeni projeler