Siltaş Marina Tanıtımda...

Siltaş Marina projesi İstanbul Anadolu Yakası'nın gözde bölgesi Pendik'te yaşama kazandırılıyor.

Siltaş Marina projesi içerisinde 2+1'den 4+1'e kadar daire seçeneği sunuluyor. Siltaş Marina projesinde yer alan konutlar 80 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiklik gösterecek.

 Siltaş Marina projesi sosyal donatıları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 Siltaş Marina projesi 8 bin metrekare arsa alanı üzerine 2 blok 200 daireden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin bulunduğu Siltaş Marina projesinde 2+1 daireler 80 metrekare ile 95 metrekare, 3+1 daireler 125 metrekare ile 145 metrekare, 4+1 daireler ise 170 metrekare olarak alıcısına sunulacak. Siltaş Marina projesi lokasyon itibari ile Pendik Sahil'e 1 dakika, Marina'ya 3 dakika, metroya 4 dakika, yüksek hızlı trene 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 dakika, 3. Köprü bağlantı yoluna ise 17 dakikalık mesafede yer alıyor. Sosyal donatıları ile dikkat çeken Siltaş Marina projesi bünyesinde sinema, müzik odası, fitness, yüzme havuzu, bisiklet parkuru, sauna, kafe kütüphane ve kreş bulunduruyor. Akıllı ev sistemi ile donatılandırılacak olan Siltaş Marina projesinde konut sakinlerinin eletrikli araçları için şarj üniteleri de yer alacak.

 Proje bulunduğu konum itibari ile Adalar ve deniz manzarasına hakim olmakla beraber sahile de yürüme mesafesinde yer alıyor.

emlak gündemi emlak haberleri güncel haberler şirket haberleri yeni projeler emlak gündem güncel haberler projeler anadolu yakası pendik istanbul