LivaHome Projesi'nde Konutlar Yaz Sonu Teslim

Uzundere Mahallesi’nde kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdüren Folkart tarafından inşa edilen LivaHome Projesi, yaz sonunda teslim edilecek.

İzmir Karabağlar’da kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Folkart tarafından inşa edilen LivaHome Projesi’nde teslim tarihi yaklaşırken, Uzundere’deki kentsel dönüşümün 2. etabı Folkart Line satışa sunuldu.

Uzundere’deki Folkart Line Projesi’nde Folkart kalite çizgisi ulaşılabilir fiyatlarla sunuluyor. 10 bin liradan başlayan peşinat ve düşük faizli konut kredisi ile ev sahibi olmak mümkün. Folkart’ın kalite çizgisini geleceğe taşıyacak Folkart Line Projesi’nde 0.98’lik düşük faiz oranıyla uygulanan avantajlı ödeme sistemleri ve 10 bin lira peşinatla başlayan ödemelerle ev sahibi olmak mümkün kılınıyor. Yüzde 10 peşinat indirimi uygulanan Folkart Line projesinde, ayrıca yüzde 25 peşin, 24 ay ‘0’ (sıfır) faiz fırsatı da sunuluyor. Projede daire fiyatları 279 bin liradan başlıyor. 

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart olarak kentsel dönüşümdeki ilk projeleri olan LivaHome projesinin güzel bir örnek olduğunu belirtti. 

Aynı şekilde Uzundere’deki ikinci etap için çalışmalara başladıklarını kaydeden Mesut Sancak, “Folkart Line olarak adlandırdığımız ikinci etapta da kalite çizgimizi geleceğe taşıdığımızı bir kez daha göstereceğiz” dedi. 

Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı’nda Folkart’ın üstlendiği iki ayrı projesi bulunuyor. İlk etabı LivaHome ve 2. etabı ise Folkart Line olarak adlandırılan kentsel dönüşüm projeleri toplamda 730 konut, 73 ticari alandan oluşuyor. İki projenin de bulunduğu alanlarda sosyal donatı alanlarını İzmir Büyükşehir Belediyesi inşa edecek. 

LivaHome Projesi'nin teslim tarihi 30 Temmuz 2018

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Karabağlar İlçesi Uzundere bölgesinde belirlediği 32 hektarlık alanı kapsayan kentsel dönüşüm projesinin ilk etabında, belediyenin hak sahipleri için vereceklerinin dışında, LivaHome markasıyla 169 konut ve 24 işyeri satışa çıkmıştı. Projede çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, ilk projenin teslimi 30 Temmuz 2018 olarak planlandı. 

Yeni proje Folkart Line

LIvaHome Projesi’ne komşu konumdaki Folkart Line adlı 2. etapta konutlar, 85 ile 176 metrekare arasında değişen, 2+1 ve 3+1’lik farklı tiplerde inşa edilecek. İşyeri büyüklükleri ise 25 metrekare ile 105 metrekare arasında değişiyor. Folkart Line’da, 422 konut ve 40 işyeri olmak üzere 462 bağımsız birim inşa edilecek. Teslim tarihi Haziran 2020.

Folkart Line LivaHome Projesi Mesut Sancak İzmir İzmir Karabağlar Konut Projeleri Kentsel Dönüşüm