Konut Kampanyasında Hedef 3 Milyar Lira!

Geçtiğimiz hafta başlatılan konut kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Kampanya ile 3 milyarlık satış hedefleniyor.

Emlak Konut GYO’nun 33 projesinde başlattığı kampanyanın ilk haftasında satış ofislerini 5 bin kişi ziyaret etti. 500 konut için kapora alındı.

Emlak Konut GYO’nun 33 projesinde başlattığı kampanyanın ilk haftasında satış ofislerini 5 bin kişi ziyaret etti. 500 konut için kapora alındı.

KAMPANYAYA YOĞUN İLGİ

Emlak Konut önderliğinde  'Türkiye için kazanç vakti' sloganıyla başlatılan konut kampanyası ilk haftasında yoğun ilgi gördü. çağrı merkezlerini 30 bin kişi ararken, 500 konutun kaporası alındı. 31 Ekim'e kadar geçerli olan kampanyada satış bedeli üzerinden yüzde 10 indirime ek olarak indirimli satış fiyatı üzerinden yüzde 10 peşinat ile 120 aya kadar 0.98 vade farkıyla bankasız ve kefilsiz konut alınabiliyor.

EMLAK KONUT'TA HEDEF 3 MİLYARLIK SATIŞ

Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli, 31 Ekim'e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 3 milyar liranın üzerinde satış hedeflediklerini, 3 bin civarında konut satışı yapmayı planladıklarını açıkladı. Hakan Gedikli, 1 haftada 1.5 milyon kişinin projelerin internet sitelerini ziyaret ettiklerini aktararak, "500 konutun kaporasını aldık ama okulların açılmasıyla birlikte 1-2 hafta içinde ilgini çok daha fazla artacağını düşünüyoruz" dedi. Kampanya kapsamında sundukları koşulların tüketiciler için gerçekten de büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Hakan Gedikli, "Konut almak isteyenler bu süreci çok iyi değerlendirmeli. Bu faiz oranları ve koşullar bir daha bulunamayabilir" diye konuştu.

EMLAK KONUT'TAN 3 YENİ PROJE

Emlak Konut GYO olarak bu yıl yeni bir ihale yapmayacaklarını açıklayan Hakan Gedikli, ancak 3 yeni projenin satışa çıkacağını açıkladı. Bunların Galatasaray'ın Riva'daki Düşler Vadisi, Halkalı'daki Bizim Mahalle ve İzmir'deki Tariş arsasındaki Allsancak olacağını vurgulayan Gedikli, 3 projenin de kampanya kapsamına dahil edileceğini söyledi. Gedikli, THY ile ortak yapacakları proje için sadece THY çalışanlarından 12 bin talep topladıklarının altını çizerek, yeni havalimanına 7-8 kilometre uzaklıktaki projenin ilk etabında 5-6 bin konut olacağını söyledi.

EMLAK KONUT KONUT KAMPANYASI KONUTTA DEV KAMPANYA KONUT ALMAK İÇİN SON FIRSAT