Gedizler Yapı Evre Projesi Yaşamda Kolaylıklar Sunuyor...

28 bin 500 metrekarelik proje alanının tam yüzde 85’i yeşil ve sosyal alanlara ayrılmış. Güvenli site ortamı içinde basketbol, voleybol, mini futbol, tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet yolları, 550 metrekarelik performans ve yüzme havuzu çocuklar evden dışarı çıksın diye geliştirilmiş.

Gedizler Yapı Evre projesi İstanbul Sancaktepe’de metroya sadece 500 metre, FSM ve YSS köprülerine eşit uzaklıkta,  Sabiha Gökçen’e 15 dakika mesafede, eğitim kurumlarının yakınında yer alıyor.İstanbul’un en büyük şehir hastanesine 1 dakikada ulaşacağınız bir konumda yükseliyor.Haziran 2018’de teslim edilecek.

Gedizler Yapı Evre projesi 2. Evre reklam filminde kısaca; “1980’li-1990’lı yıllarda çocuk olan ve bugünün yetişkinlerine sesleniyor. O dönem çocuklarına her yerin oyun alanı olduğunu, o dönem sokakların güvenli olduğunu, mahallede herkesin birbirini tanıdığını ve çocukları gözetip, kolladığını vurguluyor. Öyle ki o dönem büyüyen çocukların çoğu zaman dışarıda oyun oynamaktan eve girmeyi unuttuklarını, çoğunlukla da saklambaç, misket, mahalleler arası futbol turnuvası oynadıklarını belirtiyor.

Şimdi sizin de çocuğunuz eve kapanmasın, güvenli site yaşamında büyüsün.“Ailem en konforlu hayata” layık diyorsanız Gedizler Yapı Evre projesini inceleyebilirsiniz.

emlak gündemi emlak haberleri güncel haberler şirket haberleri istanbul sancaktepe konut yeni projeler proje haberler emlak güncel şirket