Gayrimenkul İçin Yeni Kripto Para; Breeze Coin!

ABD’nin Florida eyaletinin Orlando bölgesinde hayata geçirilen Breeze De Mar Resort Hotel projesi içerisinde kullanılabilecek bir kripto para oluşturuldu.

ABD’nin Florida eyaletinin Orlando bölgesinde hayata geçirilen Breeze De Mar projesi oluşturulan kripto para ‘Breeze Coin’ ile kriptopara sektörüne giriyor. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Breeze de Mar CEO’su Gürkan Akpınar, “Gerçek anlamda gerçeğe dönüşemeyen birçok coin sistemi mevcut. Biz bunun dışına çıkma kararı alarak Breeze De Mar projemize endeksli ve reel pazarda kullanılabilecek bir coin üretmeye çalıştık. Breeze de Mar Resort Hotel projesinde bu coinlerin kullanılabileceği bir para birimi oluşturmaya çalıştık. Yani Breeze Coin ile Breeze de Mar Resort Hotel’lerinde alışveriş yapılabilecek” dedi. 

 Breeze Coin ile yeni teknolojilerin içerisinde yer almayı hedefledik

Breeze Coin’in yeni gelişen teknoloji çağına oluşturduklarını yeni bir ürün olduğunu belirten Akpınar, “Her gün yeni teknolojilerle karşılaşmaktayız, biz de Breeze Coin’i oluştururken bu yeni teknolojilerin içerisinde yer almayı hedefledik. Coin sistemleri son yıllarda hayatımızda önemli bir unsur olarak yer alıyor. Gerçek anlamda gerçeğe dönüşemeyen birçok coin sistemi mevcut. Biz bunun dışına çıkma kararı alarak Breeze De Mar projemize endeksli ve reel pazarda kullanılabilecek bir coin üretmeye çalıştık. Breeze De Mar projesinde bu coinlerin kullanılabileceği bir para birimi oluşturmaya çalıştık. Yani Breeze Coin ile Breeze De Mar projelerinde alışveriş yapılabilecek” diye konuştu.

Diğer kripto paralardan farklı

Breeze Coin’in reel sektöre adapte bir sistem olacağını vurgulayan Akpınar, diğer coinlere bakıldığında çoğunluğun fon toplama amaçlı kullanıldığını söyledi. Piyasada altı boş birçok coin bulunduğunu ekleyen Akpınar, “Biz ilk önce şunu dedik, Breeze Coin, Breeze De Mar projelerinde kullanılabilecek bir para birimi haline gelmeli. Breeze De Mar projesinde topladığımız mortgage kağıtlarını coine garanti unsuru yapacağız. Bu da coinlerin yüzde 100 bir karşıtı olacağı anlamına geliyor” şeklinde konuştu.

bitcoin kriptopara breeze coin