Furkan Bayraktar Kimdir?

Furkan Bayraktar, Karadeniz şivesiyle insanların gönlünde taht kurmuş ve etkileşim oranı en yüksek olan sosyal medya fenomenlerinden biridir.

Furkan Bayraktar, 1999 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş, sosyal medyada binlerce takipçisi olan ve Karadeniz şivesiyle insanların gönlünde taht kurmuş ve etkileşim oranı en yüksek olan sosyal medya fenomenlerinden biridir.

Furkan Bayraktar, 1999 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş, sosyal medyada binlerce takipçisi olan ve Karadeniz şivesiyle insanların gönlünde taht kurmuş ve etkileşim oranı en yüksek olan sosyal medya fenomenlerinden biridir. furkan bayraktar

İlk olarak Instagram ile ünlü olan bayraktar Instagram, Facebook, Snapchat gibi diğer sosyal medya mecralarında da binlerce takipçiye ve beğeniye sahiptir.

Furkan Bayraktar, 1999 yılında aslen Trabzon-Akçabatlı olan, İstanbul’da dünyaya gelmiş ailesinin Trabzon’a yerleşmesi sonucu o kentte yaşamaya başlamıştır. Bayraktar 1.70 boyundadır. Esmer tenlidir.

Sosyal medya mecralarına ilk olarak Instgrama üye olup paylaşımlar yapan Furkan Bayraktar, kısa zamanda milyonlarca takipçiye ulaşan bir fenomen haline gelmiştir. 

#Furkanbayraktar

Furkan Bayraktar sosyal medya fenomeni