Ege Yapı Tarafından İnşa Edilen Kordon İstanbul'da Yeni Etap...

Projede konut dışında alışveriş caddesi ve mağazalar da bulunuyor. Ayrıca projede toplamda beş yüz elli dokuz adet konut ve elli beş adet mağaza bulunuyor.

İstanbul’un merkezinde, Levent ve Maslak’ın yanı başında ömre bedel keyifleri ve eşsiz konforuyla suyun kıyısında bir hayat İstanbul’un Kordon’unda sizi bekliyor.

Kordon İstanbul Projesi, sekiz yüz yirmi milyon liralık yatırım ile hayata geçiriliyor. Bununla birlikte yapıda 1+0 ve 4+1 yapı tiplerinde konutlar bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise kırk bir metrekare ile iki yüz yirmi altı metrekare arasında değişiyor. Sosyal donatı anlamında da oldukça geniş olan projede müzik stüdyosu, misafir odası, çocuk oyun kulübü, karaoke odası, özel sinema salonu, sanat atölyesi, kütüphane ve hobi odaları bulunuyor.

Nişantaşı'na on dakikalık mesafede..

 Proje, lokasyon olarak da son derece uygun bir konumda yer alıyor. Buna göre metroya beş dakikalık mesafede yer alan Kordon İstanbul, Nişantaşı'na da on dakika uzaklıkta bulunuyor.

emlak gündemi emlak haberleri yeni projeler şirket haberleri istanbul merkez emlak gündem güncel haberler projeler haberler konut