Demirli Yapı yatırımlarına ara vermeden devam ediyor

2017 yılından umutlu olduğunu söyleyen Demirli Yapı Yönetim Başkanı İdris Demirli, Türkiye'ye güvendiklerini ve yatırımlara ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

HIZLA BÜYÜMEYE HIZLAA YÜKSELMEYE DEVAM

Türkiye’nin en büyük ve lokomotif sektöründeki şirketler 2017 yılında yatırımlarına ve projelerine devam ediyor.  İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Demirli Yapı Yönetim Başkanı İdris Demirli, 2017 yılından umutlu olduklarını ifade ederek, Türkiye'ye güvendiklerini ve yatırımlara ara vermeden devam edeceklerini söyledi. Demirli, “Demirli Yapı olarak bu yıl yapacağımız yeni yatırımlara hız kesmeden devam etme kararı aldık. Kim ne yaparsa yapsın Türkiye büyümeye ve yatırımların adresi olmaya devam edecek” dedi.Image

DEMİRLİ YAPI TAMAMLANAN PROJELER

Demirli Yapı’nın yapımı devam eden projeleri hangileri?

Demirli Yapı, bu projelerini internet sitesinde böyle tanıtıyor;

Twinstar Yakacık: İstanbul'da yağmurun toprakla buluştuğu yegane yerlerden Aydos Orman'ı bitiminde, Adaların güzellik kattığı muhteşem deniz manzarasıyla,Site sakinlerine özel, her yaşa, her yaşantıya uygun, özgürce kullanılabilen sosyal alanlarıyla, Modern mimari kültürünün dairelerde sunduğu yaşam konforuyla, Günün her saatinde mutlu olacağınız bir yaşam konseptini evinize getiriyoruz!

Demirli Shine Adatepe: Sakin, huzurlu ve seçkin komşularınızla 180° Marmara ve adalar manzarası ve modern mimarinin bir arada bulunduğu DemirliShine size lüksü vaadediyor.

Demirli Vega Maltepe: Bir yaşam alanında olması gereken her şey, VE… Günün stresini atmak ve formda kalmak için site içinde fitness center ve açık spor alanları. Çocuklarınızın gözetiminizde oynayabileceği oyun alanı. Her dairenin kullanımı için kapalı otopark. Kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik birimleri ile eviniz ve aileniz 24 saat güvende.

Metro ve E-5 karayoluna 250m mesafede bulunan demirlivega her yere kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Projede kullanılan yüksek kalite malzemeler, ses ve ısı izolasyonu, otoparklara inen asansörler, daire içleri ve ortak makanlardaki modern tasarımlarla evinizde kalite ve rahatlığı yaşayacaksınız.

Demirli Stad: İstanbulun en sakin yerleşim yerlerinden idealtepe'de E-5 karayolu, Metro, Minibüs yoluna yürüyüş mesafesinde. Temelinden dış cephesine modern konut mimarisi ve estetiği; Deniz manzaralı Dubleksleri ve 30 daireden oluşan Stad apartmanı, geniş yaşam alanlarıyla, size huzurlu bir yaşam kalitesi sunuyor!

Demirli İş Merkezi: E-5 maltepe kavşağında konumlu ,2013 yılının sonunda tamamlanacak projede , 7 katta birbirinden bağımsız 2 dükkan ve 4 ofis bulunmaktadır . Kapalı otoparklı proje, 24 saat kamera sistemi ve güvenlik personeliyle huzurlu bir çalışma ortamı sunuyor. Kazançlı bir yatırım için benzersiz fırsat olarak öne çıkan, Demirli İş Merkezi Maltapenin sürekli gelişen Girne mahallesinin artan taleplerine cevap vermesi ön görülüyor. 


Demirli Salvia İdealtepe,

 Demirli Park Yakacık, 

Green Hill Projesi,

 Demirli 31 Parsel, 

Demirli 75 Parsel ve 

Demirli 2 Parsel. 

Demirli Bostancı 

Demirli Twins Kartal. 

“Amacımız müşteriyi daima mutlu etmek”

“Amacımız müşteriyi daime mutlu etmek”

İdris Demirli,”Demirli Yapı güvencesiyle yıllardır kaliteden ödün vermeden inşa ettiğimiz yapılarda müşterilerimizin güven ve huzurunu daima ön planda tuttuk. Kaliteli yaşam alanları, artı değer oluşturmak ve ürettiğimiz inşaat çözümleriyle müşterilerimizi daima mutlu etmeyi başardık ve bu yolda da kazandırarak ilerlemeye devam ediyoruz. İnsanların yaşam kalitesini yükseltecek yaratıcı ve yenilikçi çözümler ışığında yapılar inşa etmek ve bunu yaparken de sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olarak karşılıklı saygı ve güven içerisinde mükemmele ulaşmak” diyerek sözlerini tamamladı.