Demirli Yapı Güvencesiyle…anadolu yakası emin ellerde

İnşaat sektöründe uzman kadrosuyla kurulan, sektörün en eski ve deneyimli kuruluşlarından biri olan Demirli Yapı şimdiye kadar hayata geçirdiği projeleriyle sektörün önde gelen firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Güven, Konfor, Kalite, Sürat ve Bilgi…

projelerimizin tüm bilgileri için çekinmeden bizimle iletişime geçinizDemirli Yapı, eğitimli ve işinde tecrübeli mühendisleri, donanımlı proje yöneticileri, jeofizik araştırmacıları ile yapı planlarını en ince ayrıntısına kadar inceler ve hayata geçirir.

Demirli Yapı Güvencesiyle yıllardır kaliteden ödün vermeden inşa ettiğimiz yapılarda müşterilerimizin güven ve huzurunu daima ön planda tuttuk. Kaliteli yaşam alanları, artı değer yaratmak ve ürettiğimiz inşaat çözümleriyle müşterilerimizi daima mutlu etmeyi başardık ve bu yolda da kazandırarak ilerlemeye devam ediyoruz.

Demirli Yapı hayata geçirdiği ve planladığı projelerde;

 • Kalite
 • Güvenlik
 • İşlevsellik
 • Kullanıcı Konforu
 • İnşaat Çözümleri Üretmek
 • Dayanıklılık
 • Çevre Korunması
 • Rekabetçi Fiyat
 • Zamanlama
 • Artı Değer Yaratmak
 • Estetik
 • Satılabilirlilik gibi özellikleri ön planda tutar.

İnanmak her zaman başarıyı getirir

İnanmak her zaman başarıyı getirir

Demirli Yapı olarak sektörün önde gelen markalarından biri olma hayalimizi; inanarak, inandığımız değerlerin uğruna savaşarak ve çok çalışarak başardık. Sektördeki saygınlığımızı hızlı, dürüst ve ilkeli olmamızla hak ettik. İnşaat sektöründeki geçmişimizi, bu işe başladığımızdan bu yana en önemli ilkemiz dürüstlük, insana yatırım ve insana saygıya borçluyuz.

Başarılı olmamızın sırrı; profosyonel kadromuz, piyasaya hakim uzmanlarımız, yaptığımız işe olan inancımız, dayanıklılık ve kararlılık her zaman prensibimiz olmuştur başarımızı bu değerlere borçluyuz.

Hedefimiz; yeniliklere açık, eğitime önem veren hak ettiği yeri korumak ve geliştirmek olan Demirli Yapı rekabetçi piyasa koşullarında hiç bir zaman ilkelerinden taviz vermeden, sektördeki yenilikleri ilk önce görüp, geliştirip, daha iyiyi daha kaliteliyi sunmaktır.

Projelerimizde her zaman, konfor, çevreye olan saygımız, sağlamlık, zamanında teslim gibi önem verdiğimiz hususlar bizi hakettiğimiz yere taşıdı.

Demirli Yapı olarak sektörümüzdeki rekabet ortamında ilk gün ki heyecanımız ve coşkumuz ile her zaman daha ileriye gitmek için çalışmalarımız devam ediyor.

MİSYON & VİZYON

MİSYON & VİZYONMüşterilerimiz İçin;

İnsanların yaşam kalitesini yükseltecek yaratıcı ve yenilikçi çözümler ışığında yapılar inşa etmek ve bunu yaparken de sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olarak karşılıklı saygı ve güven içerisinde mükemmele ulaşmak.

Çalışanlarımız için;

Her türlü sosyal ve kültürel yapıdan ve eğitimden gelen kişileri iş gücümüze katarak onlara güvenlikli ve sağlıklı iş ortamı sağlamak üzere çaba göstermek ve uygulanabilir tüm mesleki güvenlik ve sağlık standartlarına uymak.

YENİ PROJE ANADOLU YAKASI SATIŞ OFISI anadoluyakası projeler lansman ferah yaşam alanları bostancı goztepe kartal yakacık konut projelerı