Çengelköy'ün Lüks Yaşam Projesi 'Kasr-ı Âlâ'...

Omran Holding, ilk büyük konut projesini İstanbul'un en gözde semtlerinden Çengelköy'de hayata geçiriyor. Aile yaşamına uygun olarak planlanan lüks yaşam projesi 'Kasr-ı Âlâ'nın, 2019 yılı ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.

'Kasr-ı' markasıyla yeni projeler inşa edecek

Türkiye'deki inşaat faaliyetlerini yürütmek üzere kurulan Omran İnşaat hakkında bilgi veren Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram ise şunları söyledi: "Türkiye'de büyüme kararı alan Omran Holding, inşaat faaliyetlerini yürütmek amacıyla Omran İnşaat'ı bünyesine kattı.

Az katlı butik bir proje olarak inşa edilen 'Kasr-ı Âlâ'ile ilgili bilgi veren Omran Holding Satış ve Pazarlama Müdürü Salih Yeşilyurt, projenin 200 milyon TL yatırımla hayata geçtiğini söyledi. Yeşilyurt "Aile yaşamına uygun olarak planlanan ve 75 dairenin bulunduğu proje 6 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 5 blokta 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı ile bahçe dublekslerden oluşan ve daire büyüklükleri ise 80 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen projemizi lansmana özel yüzde 15 indirimle satışa sunuyoruz. Şirket bünyesinde ödeme kolaylıkları bulunduğu gibi, ileri dönemde banka kredisi kullanma imkanı da sunuyor olacağız" diye konuştu.

Ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor

Lokasyon ve ulaşım olanaklarıyla da dikkat çeken 'Kasr-ı Âlâ', sahile 1 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne2,5 km, FSM Köprüsü'ne 8 km, Marmaray'a 5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 32 km, Atatürk Havalimanı'na 27,5 km ve Boğaziçi Kandilli Rasathanesi'ne 1,5 km mesafede bulunuyor.

emlak gündemi emlak haberleri şirket haberleri emlak konut güncel haberler yeni projeler projeler çengelköy butik inşaat aile yaşamı lüks yaşam