Bursa Nilüfer'e 155 Milyonluk Yeni Proje

Bursa’da, Nilüfer ve Osmangazi’nin kesişim noktasında 155 milyon dolar yatırımla yeni bir proje hayata geçiyor. Atış Yapı imzalı projede konut, alışveriş merkezi, ofis, otel, kolej, hastane, üniversite ve şehir parkı yer alacak.

Projede evlerin yarısı 2 ayda satıldı!

Atış Yapı, Bursa’da, ’DownTown’ adında yeni bir gayrimenkul projesine imza atıyor. Konut, alışveriş merkezi, ofis kompleksi, otel, kolej, kent müzesi, hastane, üniversite, şehir parkı gibi birbiriyle sinerji oluşturan 8 farklı bileşenden oluşan proje, 100 bin metrekarelik sahada, Bursa’nın en büyük iki merkez ilçesi Nilüfer ve Osmangazi’nin kesişim noktasında inşa ediliyor.  Projede lüks konut segmentinde 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1 dubleks, 6+2 sky villa kat planlarından oluşan 660 yaşam alanı bulunuyor. 2020 yılının Mayıs ayında tamamlanması öngörülen projenin toplam yatırım değeri 155 milyon dolar.

‘Şehrin İçinde Yeni Bir Şehir’ mottosuyla projelendirilen DownTown’ın merkezi bir loksayonda inşa edildiğini dile getiren Atış Yapı CEO’su Ahmet Atış,

 “ DownTown’un fizibilitesini büyük bir ekiple 16 ayda tamamladık. Son 3 yıldır hız kazanan marka projeler serimizin en büyük ve en yeni halkası hayata geçiyor. DownTown, residence standardında lüks konutlar, geniş alana sahip departman store formunda yatay ofisler, yenilikçi mimari ile yapılandırılan dikey ofisler ve home ofislerin yanında, marka karmasıyla dünyadaki emsallerine benzer yenilikçi alışveriş merkezi, kent müzesi, şehir ve iş oteli, 12 bin metrekarelik kent parkı, 20 kişiden bin 200 kişiye kadar hizmet verecek katlanabilir salonlardan oluşan sanat & balo merkezi, kolej, üniversite, hastane gibi güçlü ve değer 
oluşturan bileşenlerden oluşuyor” dedi.

2 ayda konutların yarısı satıldı

Yurtiçi ve yurtdışında emsal özelliklere sahip yüzlerce projeyi incelediklerini anlatan Ahmet Atış, “Yatırımcı lehine proje geliştiren bir marka olmamız, DownTown Bursa’da, ev sahiplerimizin de takdirini getirdi. Nisan ayında başlayan lansman süreciyle 2 ayda konutların yüzde 50’si sahiplerini buldu. DownTown aynı zamanda Bursa’nın tanıtım elçiliğini de üstleniyor. Satış ve pazarlaması Avrupa ve Körfez ülkelerinde de sürdürülüyor” şeklinde konuştu. 2 ayda çok başarılı bir performans yakaladıklarını belirten Ahmet Atış, kısa bir süre içinde ofis bloklarının da lansmanına başlayacaklarını söyledi. 

bursa nilüfer downtown osmangazi atış yapı lüks lux lüks segment avm bursa konut proje ahmet atış