Bizim Evler’de Yüzde 20 İndirim

İhlas Yapı dev konut seferberliğinde yerini aldı. Bizim Evler projelerinde yüzde 20 fiyat avantajına ek olarak 120 ay yüzde 0.98 vade oranı ile taşınmaya hazır daireleri konut alıcılarına sunuyor.

Konut alımını kolaylaştırmaya yönelik Bakanlar Kurulu’nun aldığı kararın ardından güç birliğine giden markalı konut üreticilerinin yüzde 20 indirim kampanyasına İhlas Yapı “Biz de varız” dedi. 

Yüzde 20 fiyat avantajının yanı sıra 120 ay 0.98 vade oranı sunuyor

İnşaat sektöründeki 28 yıllık deneyimiyle 16 bin aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, Kanal İstanbul’a komşu Bizim Evler projeleri ile dev konut seferberliğine katıldı. Firma; KDV, tapu harcı ve vade oranı indirimine ilaveten Bizim Evler projelerinde yüzde 20 fiyat avantajının yanı sıra 120 ay 0.98 vade oranı ile teslime hazır daireleri konut alıcılarına sunuyor. 

Bizim Evler’de 2+1 daireler 499 bin TL’den başlıyor

İhlas Yapı, Kanal İstanbul’a komşu Bizim Evler markalı projelerinde konut alıcılarına kaliteli bir yaşam sunmaya devam ediyor.

İhlas Yapı kalitesi ile yaşamın başladığı Bizim Evler’de 2+1’den 4+1’e kadar konut tipleri yer alıyor. Zengin sosyal tesisleri, geniş peyzaj alanı, kapalı otoparkları, 24 saat güvenlik hizmeti, ankastreli, klimalı vb. ayrıcalıklarıyla her zevke hitap eden geniş kullanım alanlarına sahip Bizim Evler’de 2+1 daireler KDV, tapu tüm masraflar dahil anahtar teslim 499 bin TL’den başlıyor.

İhlas Yapı Bizim Evler