"BAYİM OLUR MUSUN" BAŞLADI...

Avrupa en büyük fuarı başladı.

Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyüğü "Bayim Olur musun", Coldwell Banker Türkiye sponsorluğunda CNR Fuar Merkezi'nde 12-15 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

KOSGEB'in de desteklediği Fuar, istihdam ve yeni iş alanları konusunda önemli katkılar sağlıyor.

Bu yıl Tedarikçi Özel Bölümü" ne yer veren fuara 300 den fazla katılımcı firma var. Fuarla eş zamanlı olarak çok önemli zirveler de gerçekleşecek.  Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchise Konseyi zirveleri ile birlikte Avrupa Franchise Federasyonu(EFF) Toplantısı'da eş zamanlı takip edilebilecek. Zirveler kapsamında, ABD, Çin, İngiltere gibi ülkeler de dahil 45 ülkenin temsilcileri yer alacak.

Sizin için bilgi aldığımız, Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu ise şunları söyledi: "Medyafors Fuarcılık olarak, franchising sistemine ve gelişimine önem veriyor, bu konuda yurtiçinde ve yurtdışında önemli çalışmalara imza atıyoruz. Amerika İFE Franchise fuarı, Rusya Buy Brand Franchise Fuarı ve Dubai Franchise Fuarı Türkiye temsilcisi olduğumuz fuarlar. 2018’ de bu fuarlara yenileri eklenerek dünya fuarlarında ülkemizi markalarımız ile birlikte temsil etmeye devam edeceğiz. Rotamız, başarılı bir şekilde gelişmek ve markalarımıza değer katmak.".

emlak gündemi emlak haberleri bayim olur musun fuar cnr