BADEER 1. İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları Zirvesi Bugün Gerçekleştirildi

Badeer Yatırım Platformu ilkeleri doğrultusunda Türkiye’deki yabancı yatırımların arttırılması ve bu yatırımların daha kurumsal ve sürekli bir biçimde ülkeye gelmesi amacı ile düzenlediği “Badeer I. İş Dünyası Ve Yatırım Fırsatları Zirvesi” kapsamında, yatırım süreci öncesi ve sonrasında yatırımcının doğru projelerle buluşması ve takibinin verimli bir şekilde yapılmasını amaçlıyor.

Türkiye’deki yatırım fırsatlarının anlatılması, yatırımcının doğru projelere yönlendirilmesi, yatırımların daha kurumsal bir biçimde ülkemize gelmesinin sağlanması, yatırımla ilgili imkan ve sınırlılıkların belirlenmesi hedeflenmektedir.

Zirve kapsamında, 150 yabancı yatırımcı ile 150 Türk şirketinin belirlenmiş projeler için bir araya gelmesi hedeflenmektedir. Zirve bu özelliği ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş olacaktır.

Zirveye katılacak olan yatırımcılar Türkiye’de yerleşik firmalar ile görüşerek, ortaklık, şirket devirleri, proje paylaşımı, distribütörlükler alması gibi faaliyetler Türk ekonomisine önemli katkılar sunacaktır.

badeer zirve yatırım zirvesi emlak emlak haberleri emlak gündemi