APHRODITE Kıbrıs’ın Gözbebeği Olacak...

Re/max’in yıldız ismi İsmail Gökalp Evergreen ile anlaştı.İsmail Gökalp, emlak sektöründe çok kısa sürede gerçekleştirdiği rekor proje ve konut satışlarıyla tanınıyor.

APHRODITE projesi Gökalp’e emanet

2003 yılından bu yana Kıbrıs’ta imza attığı 22 projeyle ülkenin öne çıkan gayrimenkul ve inşaat şirketlerinden biri olan Evergreen Developments, 320 milyon TL’lik yatırımla dev bir projeyi daha hayata geçiriyor.

APHRODITE Kıbrıs’ın gözbebeği olacak

APHRODITE BEACHFRONT, APHRODITE PARK RESIDENCE, APHRODITE DELUXE TERRACES ve APHRODITE DIAMOND isimleriyle hayata geçirilen APHRODITE projeleri, kapladığı alan ve sunduğu üst düzey yaşam konforuyla bir modern bir kasaba ortamı yaratıyor. 70 bin metrekare alan üzerinde kurulan bu dev kasabanın tüm etapları tamamlandığında, binden fazla daireye sahip olacak. İlk etabı olan 300 dairenin teslimleri başlar başlamaz yüzde yüz doluluk elde edilmesi, projenin yatırımcılar açısından cazip bir yatırım fırsatı olarak görüldüğünü gösteriyor.

Evergreen Developments, bu güne kadar bir birinden kaliteli projelerin satışını geçekleştiren ve 10 gün gibi kısa bir sürede bazı projelerin yüzde 50’sini satma başarısını gösteren konut projesi ve pazarlamanın önde gelen ismi İsmail Gökalp’le işbirliğine gitti. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en kıymetli arazilerinden birinde gerçekleştirilen ve 4 etaptan oluşan APHRODITE projelerinin Türkiye satışını İsmail Gökalp yapacak.

emlak gündemi emlak haberleri güncel haberler şirket haberleri şirket güncel güdem emlak konut konut haberleri kıbrıs yeni projeler proje emlak sektörü