Altın Emlak Franchise Fırsatları

ALTIN EMLAK, kurumsal firmalarda uzun yıllar yöneticilik yapan ve bu holdinglerin emlak-inşaat bölümlerinin de kurucusu olan Nuri ÖZELMACIKLI tarafından 1998 yılında kurulmuştur. Sektördeki profesyonel çizgisi ve başarısı ile zaman içinde bu ismi farklı bölgelerde, aynı kalite anlayışıyla temsil etmek isteyen girişimcilerin taleplerini değerlendiren ALTIN EMLAK, Franchising Sistemi ile kendi işletmesini kurmak isteyen girişimcilere destek vermektedir.

Altın Emlak Franchise Fırsatları

23 ilde 100'ü aşkın bayiye ulaşan, tamamı yerel sermayeli, güçlü sistem altyapısına sahip bir emlak franchising markası olan ALTIN EMLAK kendi işinin patronu olmak isteyen yeni girişimcilere fırsatlar sunuyor.

1998 yılından beri faaliyet gösteren, Türkiye’nin ilk Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim verme yetkisine sahip tek kuruluş olma özelliği taşıyan ALTIN EMLAK bayii sayısını 150’ye çıkartmayı hedefliyor. Bursa, Ankara, Çanakkale, Şanlıurfa,Kayseri, Edirne, Samsun ve Denizli’yi öncelikli hedef şehirleri arasında.

Türk Standartları Enstitüsü’nden onaylı ilk ve tek firma olan ALTIN EMLAK, markalı bir zincirin güvencesiyle iş kurmak isteyen binlerce girişimciye, hedeflerine ulaşabilme imkanı sağlıyor.

GİRİŞİMCİLERE DESTEKLERİMİZ

ALTIN EMLAK Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı; temsilciliklerinin, dış tabelalarından, matbuatlarına, müşteri sözleşmelerinden mobilyalarına varıncaya kadar anahtar teslim hizmet verdiklerini belirterek şunları söyledi: “Türkiye’deki tüm bayileri yalnızca portföy alışverişi amacıyla değil eğitim amacıyla da periyodik olarak bir araya getiriyor, piyasa hakimiyetinin yanı sıra mesleki bilgi anlamında da sürekli eğitimler veriyoruz. ALTIN EMLAK Ailesi ülkemizin en güçlü sistem altyapısına sahip, gerçek bir emlak franchise zinciridir. Emlak emlak sektöründe ALTIN EMLAK Ailesi’ni tercih edenler için her şeyiyle faaliyete hazır anahtar teslim ofis kampanyası düzenledik ve fiyatlarımızda bölgeye göre özel indirimler uyguluyoruz. Franchising, işletme sahibinin mali açıdan bağımsızlığı demektir. Bu nedenle ALTIN EMLAK, kardan pay, reklama katkı payı gibi farklı isimler adı altında temsilciliklerine ek mali zorunluluklar getirmiyor. Yaptıkları yatırımı da ilk 4 ayda amorte ediyor. Verimli çalışma sistemiyle sınırsız kazanç imkanı da sunuyoruz. ”