AĞAOĞLU'NDAN AMPUTE MİLLİ FUTBOLCULARA ÖDÜL

Ağaoğlu Grubu, geçen hafta Avrupa Şampiyonu olan, Ampute Futbol Milli Takımı sporcularına ödül verdi. Konuyla ilgili, Ali Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.

Bildiğiniz gibi, Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız geçen hafta Avrupa Şampiyonu oldu. Sürpriz ise Ağaoğlu Grubu'ndan geldi. Ağaoğlu Grubu, Ampute Milli Takım oyuncularına Çekmeköy Park Projesi'nden birer daire hediye etti.

Konuyla ilgili olarak, Ali Ağaoğlu şunları ifade etti: 

"Ağaoğlu olarak her zaman başarıyı ödüllendirdik. Özellikle amatör spor dallarında uluslararası başarılara imza atan sporcularımıza sahip çıktık. Onlar ki, sınırlı imkânlarla ve tırnaklarıyla kazıyarak şampiyonluklara ulaştılar. Ağaoğlu olarak engelli dostu bina yapma duyarlılığımız zaten vardı. Bundan böyle iki katına çıkaracağız. Çekmeköy’de yapımına başladığımız sitede bu duyarlılığımızı yansıtacağız. 

Millet olarak çeşitli engellerle karşılaşıyoruz. İş dünyası da payına düşen zorluklarla boğuşuyor. Böyle bir dönemde Avrupa şampiyonu olan Türkiye Milli Ampute Futbol Takımı’mızın dosta düşmana gösterdiği bir şey var: Türk milleti olarak aşamayacağımız engel yok. Ampute milli takımının birbirinden değerli oyuncularının elleri kolları olmayabilir, ama aslan gibi yürekleri var. Bu vatan sevgisi, Türkiye sevgisi ile dolu sapasağlam yürekleri ile hepimizi onurlandırdılar.

Türkiye‘nin iç ve dış düşmanlarla boğuştuğu, en fazla birliğe, beraberliğe, dayanışmaya ihtiyacı olduğu bir dönemde o dağ gibi yürekleriyle, katıksız ve karşılıksız vatan sevgileriyle bu ülke insanlarını bir yumruk gibi birleştirdiler… Türkiye bu aslanlar için bölgesel, siyasal, etnik farklılıklarını, hiç düşünmeden ay- yıldızın çevresinde birleşti. Aslanlarımıza, borcumuzu ödemenin zamanıdır"...

ağaoğlu ampute milli takım emlak gündemi emlak haberleri