2019 dekorasyonunun 5 gözde rengi!

Yeni yılda cesur kırmızılar, metalik renkler ve dekorasyonun vazgeçilmezi siyahlar evlerimizi renklendirmeye devam edecek. 2018 dekorasyonunun renklerinden farklı olarak 2019, yeni renk tonlarına kucak açıyor. Yeni yılda evinizi yenilemeyi planlıyorsanız 2019 dekorasyonunun 5 gözde rengini galerimizde bulabilirsiniz.

                                                             1.Orman yeşili

Doğadan ilham alan renklerden biri olan orman yeşili, özellikle duvarlarda ve koltuklarda önplana çıkacak. Kadife kumaşlar, orman yeşili tül perdeler ve halılarda da bu rengi bol bol göreceğiz.

                                                                       2. Sis mavisi

Yeni yılda sisli ve bulanık renklerle de karşılaşacağız. Sis mavisi dediğimiz bu rengi; özellikle çocuk odalarında ve mutfak dekorasyonlarında göreceğiz. Mavinin huzur veren etkisinden çalışma odalarında veya ofis dekorasyonlarında da yararlanabilirsiniz.

                                                           3. Rahatlatan sarılar

Sarı rengi 2019 senesi içinde fazlasıyla göreceğiz. Hem dekorasyonda hem de giyim sektöründe karşımıza çıkacak olan sarı rengin, genellikle daha açık tonları ile karşılaşacağız. Canlı sarılar yerine rahatlatan sarılar evlerimizi sarmaya başlayacak.

                                                                4.Kiremit rengi

Kiremit ile kahverengi tonunun karışımı olan bu ton, iki rengin arasında kaldığı için pek çok tasarım için elverişli olacak. Hem 

geleneksel dekorasyon

da hem de 

modern dekorasyon

da kullanabileceğiniz bu renk ile evlerinize yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.


                                                         5.Mücevher tonları

Retro tasarımların her geçen gün daha da popülerleşmesi ile mücevher tonları dediğimiz yeşil, mor ve mavinin bir arada kullanılması da yeniden moda oldu. 2018 yılında gördüğümüz nötr renkler, yerini 90’ların canlı renklerine bırakacak.

dekorasyon emlak haberleri haber emlak gündem emlak gündemi gözde renkler