Gayrimenkul Sektörüne gireceklere tavsiyeler

Gayrimenkul sektörüne gireceklere çok kritik bilgiler aktaracağım Hangi bölgeye çalışmalı,nereden başlamalı,ofisi nerede açmalı veya gayrimenkul danışmanı olarakmı başlamalı bunların hepsinin cevaplarını yazımda bulabileceksiniz...

Öncelikle tüm takipçilerime merhaba;

Gayrimenkul sektörü dünyanın ve ülkemizin en ravaşta olan mesleklerin içindedir. Belkide başında geliyor Bu durum hem bu sektörü tercih edecekler hemde sektörde olan kişiler için bazı şartlar ve kurallar gerektiriyor.

Öncelikle ofis açmakmı ? Herhangi bir ofiste Gayrimenkul Danışmanı olarak başlamakmı?

Sektöre yeni gireceklere tavsiyem eğer herhangi bir tecrübeleri yoksa, Analiz ederek tercih ettikleri bir bölgede gayrimenkul danışmanı olarak başalamalarıdır. Hatta şuan Türkiye'de uluslararası ödül almış birçok gayrimenkul danışmanı belli ofislerde gayrimenkul danışmanı olarak çalışanlardan oluşmaktadır. yani ciddi başarı ve kazançlar elde etmek için illa ofis açmaya gerek yok.

Sektöre karar verdiniz ve gayrimenkul danışmanı olarak verdiniz şimdi bölge ve ofis tercihi nasıl yapılmalı nereden başlamalı işte bu soruların ve daha birçok şeyin cevaplarını hergün paylaşacağım yazılarda bulabileceksiniz. Beni takibe devam edin.

(Bu arada yazılarımı paylaşabileceğim ve sektöre birşeyler katabileceğimi düşündüğüm bilgileri paylaşmak adına bu fırsatı sunan www.emlakgundemi.com.tr yöneticilerine sonsuz teşekkürler)

bundan sonra hiçbiryerde bulamayacağınız sektörel bilgiler içeren yazılarımla 

Emlak Gündemi'ndeyim....

emlak blogger gayrimenkul danışmanı başarılı olmak