Altın Emlak Temsilcileri İstanbul’da Buluştu !

Altın Emlak Genel Müdürlüğünün düzenlediği özel bir organizasyonda bir araya gelen Altın Emlak temsilcilikleri, Gayrimenkul Eğitmeni Paul Vincenti’den ‘Gayrimenkul Uzmanlığında 7 Formül’ ve ‘Emlakçılıkta Zaman Yönetimi’ eğitimlerini aldılar.

Altın Emlak GenelMüdürlüğünün düzenlediği özel bir organizasyonda bir araya gelen Altın Emlaktemsilcilikleri, Gayrimenkul Eğitmeni Paul Vincenti’den ‘GayrimenkulUzmanlığında 7 Formül’ ve ‘Emlakçılıkta Zaman Yönetimi’ eğitimlerinialdılar. 

Altın Emlak’ta 25 ilde bulunan 111ofis bir araya geldi. Altın Emlak Genel Müdürlüğünün düzenlediği özel birorganizasyonda bir araya gelen Altın Emlak temsilcilikleri, GayrimenkulEğitmeni Paul Vincenti’den ‘GayrimenkulUzmanlığında 7 Formül’ ve ‘EmlakçılıktaZaman Yönetimi’ eğitimlerini aldılar. 

Periyodik eğitimlerde buluşuyoruz

Altın Emlaktemsilcilerinin online eğitimler ve olağan pazarlama toplantılarının yanı sıraperiyodik toplantılar ile de bir araya geldiğini belirten Altın Emlak GenelMüdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı“Her toplantıda farklı konularda temsilcilerimizi bir araya getiriyoruz. Yeniiş modelleri, mevzuat, imar, hukuk ve değerleme gibi birçok farklı konulardatemsilcilerimize eğitimler veriyoruz. Onlar da müşterilerine en güncel ve doğrubilgiler ile hizmet sunuyorlar. Emlakçılıktabilgi ve iletişimin en önemli iki unsur olduğunu biliyoruz ve konularındauzman kişilerden eğitimler alıyoruz” dedi. 

Birçok işbirliğimiz ile özel emlakçılık hizmetisunuyoruz

20 yıllık know-how (bilgi satışıya da kiralanması) deneyimini temsilcilerine sunduklarını belirten Özelmacıklı“Müşterilerin emlakla ilgili tüm ihtiyaçlarına online sistemimizle anında yanıtverebiliyoruz.  Tüvimer, Trink Kira, Findeks, Evtiko, Fu Gayrimenkul, CRMsistemimiz ve birçok ilan portalı ile entegre çalışıyoruz. Ofislerimiz gerçekprofesyonellerden oluşuyor ve güçlü sistem altyapımız ile gelişimleri yakındantakip ediyorlar” diye konuştu.

En hızlı büyüyen emlak firmasıyız

Ofis açmak isteyengirişimcilere hiçbir sistemde bulunmayan en gelişmiş emlak altyapısını minimummaliyetler ile sunduklarını ve en hızlı büyüyen emlak firması olduklarınıbelirten Altın Emlak Genel Müdürü “Son üçayda Bursa’dan Trabzon’a, Kırklareli Babaeski’den Çanakkale Gelibolu’yakadar onbir yeni temsilcilik ailemize katıldı. İstanbul’da ise Kayaşehir’deFenertepe, 24. Bölge ve AVM temsilciliklerinin yanı sıra Venezia, KartalİstMarina, Halkalı Bizim Mahalle ve İstasyon Mahallesi temsilciliklerimizaçılıyor” şeklinde konuştu.

Bayim Olur Musun? fuarındayız

Yeniadaylar ile 12 – 15 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan ‘Bayim Olur Musun?’fuarında bir araya geleceklerini belirten Özelmacıklı, “UFRAD’ın ilküyelerinden olarak uzun yıllardır katıldığımız fuarda girişimciler ile özelstandımızda bir araya geleceğiz. Fuara özel avantajlı bayilik koşullarımız vefırsatlarımızı paylaşacağız” dedi

altın emlak franchising eğitim toplantı emlak haberleri emlak gündemi